| Avto na akumulator Mercedes CLS 350 | |
| Barva | ROZA |
| Akumulator | 12V 4,5Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 104 x 60 x 50 cm |
| Teža | 11 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | DA |
| Luči | DA (spredaj in |
| Audio | USB SD MP3 AUX |
| Sedeži | EKO USNJE |
| Gume | EVA GUME |
| Daljinski upravljalec | DA, 2.4G |
| Varnostni pas | DA |
RAZPRODAN v ROZA barvi.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | roza |
| Akumulator | 5Ah, 12V4 |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 104 x 60 x 50 cm |
| Teža | 11 KG |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | USB SD MP3 AUX |
| Sedeži | eko usnje |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 2.4G, da |
| Varnostni pas | da |
Roza otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Roza otroški Mercedes CLS 350
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Razprodano
-
239.00€
- Brez DDV: 195.90€
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Podobni izdelki
Bel otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
Mercedes CLS 350 Barva BELA Akumulator 12V 4,5Ah Motor2 x..
239.00€ Brez DDV: 195.90€
Črn otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
Črn avto na akumulator Mercedes CLS 350 Barva ČrnaAkumulator 12V 4,5A..
239.00€ Brez DDV: 195.90€
Rdeč otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
Avto na akumulator Mercedes CLS 350 Barva RDEČAAkumulator 12V 4,5Ah&n..
239.00€ Brez DDV: 195.90€
Otroški Mercedes G500 na akumulator 12V + FM radio
Mercedes G500 12V + FM radio Barva bela, rdeča, zelena, črnaAkumulator 12V 4,5Ah..
299.00€ Brez DDV: 245.08€
Oznake: Mercedes CLS 350









