| Mercedes CLS 350 | |
| Barva | BELA |
| Akumulator | 12V 4,5Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 104 x 60 x 50 cm |
| Teža | 11 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | DA |
| Luči | DA (spredaj in |
| Audio | USB SD MP3 AUX |
| Sedeži | EKO USNJE |
| Gume | EVA GUME |
| Daljinski upravljalec | DA, 2.4G |
| Varnostni pas | DA |
RAZPRODAN v beli barvi.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela |
| Akumulator | 5Ah, 12V4 |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 104 x 60 x 50 cm |
| Teža | 11 KG |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | USB SD MP3 AUX |
| Sedeži | eko usnje |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 2.4G, da |
| Varnostni pas | da |
Bel otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Bel otroški Mercedes CLS 350
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Razprodano
-
239.00€
- Brez DDV: 195.90€
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600
Podobni izdelki
Črn otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
Črn avto na akumulator Mercedes CLS 350 Barva ČrnaAkumulator 12V 4,5A..
239.00€ Brez DDV: 195.90€
Rdeč otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
Avto na akumulator Mercedes CLS 350 Barva RDEČAAkumulator 12V 4,5Ah&n..
239.00€ Brez DDV: 195.90€
Roza otroški Mercedes CLS 350 na akumulator 12VAh
Avto na akumulator Mercedes CLS 350 Barva ROZAAkumulator 12V 4,5Ah&nb..
239.00€ Brez DDV: 195.90€
Oznake: Mercedes CLS 350













