Otroški traktor Hercules na akumulator 12V + daljinsko vodenje.
Akumulator: 12V 10Ah
Motor: 2 x 45W
Mere: 116 cm x 72 cm x 105 cm
Teža: 23 kg
Maksimalna obremenitev: 30 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 6 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: ne
Luči: da
Audio: MP3 AUX, USB, SD kartica... BLUETOOTH, FM radio
Sedeži: plastični
Gume: gumijasti rob EVA
Daljinski upravljalec: da, 2.4G
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | modra, rdeča, zelena |
| Akumulator | 12V 10Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | |
| Teža | 30 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da |
| Audio | USB, FM RADIO, ... BLUETOOTH, melodije in hupa na volanu, ..., MP3, MicroSD |
| Sedeži | plastični |
| Gume | plastične z gumijastim trakom, pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Otroški traktor Hercules 12V (JS3158A)
- Proizvajalec: Traktor
- Šifra: JS3158A
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: Razprodano
-
379.00€
- Brez DDV: 310.66€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.


















