Rdeč otroški TRAKTOR BAGER na akumulator 12V
| Barva | rdeča |
| Akumulator | 12V 7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 136 cm x 54 cm x 68 cm |
| Teža | 15 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3 - 5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | NE |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... |
| Sedeži | plastični |
| Gume | EVA gume, primerne za vse terene (asfalt, trava, pesek) |
| Daljinski upravljalec | da, 2,4 3 hitrosti na daljincu |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
Traktor zelo primeren za vse navdušence traktorjev in bagerjev!
RAZPRODAN V RDEČI BARVI
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rdeča |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 136 cm x 54 cm x 68 cm |
| Teža | 15 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3 - 5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... |
| Sedeži | plastični |
| Gume | EVA gume, primerne za vse terene (asfalt, trava, pesek) |
| Daljinski upravljalec | da, 2,4 3 hitrosti na daljincu |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški traktor / bager (rdeč)
- Proizvajalec: Traktor
- Šifra: Otroški traktor / bager (rdeč)
- Nagradne točke: 2
- Razpoložljivost: Razprodano
-
219.00€
- Brez DDV: 179.51€
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: Otroški traktor bager












