Mercedes SL500 - odličen otroški policijski avto.
Otroški policijski avto Mercedes SL500 | |
| Barva | BELA ali ČRNA |
| Akumulator | 12V 7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 122 cm x 69 cm x 52 cm |
| Teža | 17 kg |
| Maksimalna obremenitev | 35 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | DA |
| Luči | DA |
| Audio | USB SD MP3 AUX, BLUETOOTH |
| Sedeži | EKO USNJE |
| Gume | EVA GUME |
| Daljinski upravljalec | DA, 2.4G |
| Varnostni pas | DA |
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | BELA ali ČRNA |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 122 cm x 69 cm x 52 cm |
| Teža | 17 kg |
| Maksimalna obremenitev | 35 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | USB SD MP3 AUX BLUETOOTH |
| Sedeži | eko usnje |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da, 2.4G |
| Varnostni pas | da |
Otroški policijski avto Mercedes SL500
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Policijski avto Mercedes SL500
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Razprodano
-
289.00€
- Brez DDV: 236.89€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600











