Otroški policijski motor (TR1912) | |
| Akumulator | 6V4.5Ah |
| Motor | 45W |
| Mere: | 77 cm x 42 cm x 50 cm |
| Teža | 5 kg |
| Maksimalna obremenitev | 25 kg |
| Maksimalna hitrost | 3 km/h |
| Luči | da |
| Audio | ne |
| Sedeži | plastičen |
| Gume | plastične z gumijastim robom |
| Daljinski upravljalec | ne |
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Akumulator | 6V4.5Ah |
| Motor | 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 77 cm x 42 cm x 50 cm |
| Teža | 5 kg |
| Maksimalna obremenitev | 25 kg |
| Maksimalna hitrost | 3 km/h |
| Luči | da |
| Audio | ne |
| Sedeži | plastičen |
| Gume | plastične z gumijastim trakom |
| Daljinski upravljalec | NE |
Otroški policijski motor TR1912; 45W
- Proizvajalec: Ostale znamke
- Šifra: Otroški policijski motor TR1912
- Nagradne točke: 1
- Razpoložljivost: Razprodano
-
109.00€
- Brez DDV: 89.34€
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.




