Motor: 2 x 45W
Akumulator: 12V7Ah
Mere: 119 cm x 68 cm x 73 cm
Teža: 17 kg
Maksimalna obremenitev: 30 kg
Maksimalna hitrost do: 6 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon.
Čas polnjenja: 8h
Luči: da
Sedeži: usnjen
Gume: odlične EVA gume
Primerna starost: 3+
CE certifikat
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela, rdeča, modra |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 119 cm x 68 cm x 73 cm |
| Teža | 17 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Luči | da |
| Audio | ..., glasba, hupa |
| Sedeži | usnjen |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | NE |
| Varnostni pas | ne |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Otroški motor BMW HP4 Race JT5001 (moder, bel, rdeč)
- Proizvajalec: BMW
- Šifra: BMW HP4 Race JT5001
- Nagradne točke: 2
- Razpoložljivost: Razprodano
-
269.00€
- Brez DDV: 220.49€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.



















