Otroški motokros SX2328 350W (zelen, roza, rdeč)
Motor: 350W
Akumulator: 2 x 12V 7Ah
Mere: 119 cm x 64 cm x 76 cm
Teža: 21 kg
Maksimalna obremenitev: 65 kg
Maksimalna hitrost do: 16 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon.
Čas polnjenja: 8h
Luči: da LED
Sedeži: usnjeni
Gume: NAPIHLJIVE GUME
Starost: 3+
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rdeča, roza, zelena |
| Akumulator | 2 x 12V 7Ah |
| Motor | 350W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 119 cm x 64 cm x 76 cm |
| Teža | 21 kg |
| Maksimalna obremenitev | 65 kg |
| Maksimalna hitrost | 16 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Luči | da |
| Audio | glasba |
| Sedeži | usnjen |
| Gume | napihljive gume |
| Daljinski upravljalec | NE |
| Varnostni pas | ne |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški motokros SX2328 350W (zelen, roza, rdeč) 16 km/h; max 65 kg
- Proizvajalec: Ostale znamke
- Šifra: Otroški motokros SX2328 350W
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: Razprodano
-
329.00€
- Brez DDV: 269.67€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
























