Mini motor (rdeč, roza ali moder) | |
| Akumulator | 6V4.5Ah |
| Motor | 45W |
| Mere: | 73 cm x 39 cm x 50 cm |
| Teža | 5 kg |
| Maksimalna obremenitev | 20 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Luči | da |
| Audio | glasba |
| Sedeži | plastičen |
| Gume | plastične |
| Daljinski upravljalec | ne |
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Akumulator | 6V4.5Ah |
| Motor | 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 73 cm x 39 cm x 50 cm |
| Teža | 5 kg |
| Maksimalna obremenitev | 20 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Luči | da |
| Audio | glasba |
| Sedeži | plastičen |
| Gume | plastične |
| Daljinski upravljalec | NE |
Otroški policijski mini motor GTM5588
- Proizvajalec: Ostale znamke
- Šifra: Policijski mini motor GTM5588
- Razpoložljivost: Razprodano
-
99.00€
- Brez DDV: 81.15€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.









