Otroški Buggy JH-105 na akumulator 24V.
Motor 4 x 90W.
Akumulator: 24V 7Ah.
Primeren za dva otroka.
NA VOLJO V BARVI: rdeča / oranžna / črna / modra
Mere : 104 cm x 73 cm x 61 cm
Teža: 20 kg
Maksimalna obremenitev: 30 kg
Maksimalna hitrost: 8 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: da (spredaj in zadaj)
Audio: MP3 AUX, USB, SD, Bluetooth
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične EVA gume
Daljinski upravljalec: da
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela / rdeča / črna / oranžna |
| Akumulator | 24V 7Ah |
| Motor | 4 x 90W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 104 cm x 73 cm x 61 cm |
| Teža | 20 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MP3 AUX, BLUETOOTH, SD, USB |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | odlične EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški Buggy JH-105 na akumulator 24V 7Ah; 4x90W
- Proizvajalec: Buggy
- Šifra: Otroski Buggy JH-105
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Razprodano
-
319.00€
- Brez DDV: 261.48€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.



























