Otroški avto na akumulator BMW RETRO.
BARVA: na voljo samo še v BELI barvi.
| BMW RETRO | |
| Barva | bela |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 115 cm x 55 cm x 50 cm |
| Teža | 14,5 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 3 - 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB,... |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | EVA gume, primerne za vse terene (asfalt, trava, pesek) |
| Daljinski upravljalec | da, 2,4 3 hitrosti na daljincu |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
RAZPRODAN
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 115 cm x 55 cm x 50 cm |
| Teža | 5 kg, 14 |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3 - 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | ..., USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
BMW Retro
- Proizvajalec: BMW
- Šifra: BMW Retro
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Razprodano
-
329.00€
- Brez DDV: 269.67€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: BMW Retro






































