LAK MODRA BARVA = ATRAKTIVEN IZGLED!
| Mercedes SL65 z LAK modro barvo | |
| Predviden čas sestavljanja | cca 30 min |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 120 cm x 71 cm x 50 cm |
| Teža | 25 |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu |
| Čas polnjenja | CCA 8H |
| Odpiranje vrat | DA |
| Luči | DA, osvetljena armaturna plošča |
| Audio | MP3 AUX, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... |
| Sedeži | MEHKO USNJE |
| Gume | EVA GUME |
| Daljinski upravljalec | DA |
| Varnostni pas | DA |
| Poreklo blaga | KITAJSKA |
Otroški avto Mercedes SL65 je med najbolj priljubljenimi avtomobili na akumulator, saj s svojo lepo obliko pritegne pozornost že na prvi pogled.
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Predviden čas sestavljanja | CCA 30 MIN |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 120 cm x 71 cm x 50 cm |
| Teža | 25 |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu |
| Čas polnjenja | CCA 8H |
| Odpiranje vrat | DA |
| Luči | DA, osvetljena armaturna plošča |
| Audio | MP3 AUX, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... |
| Sedeži | MEHKO USNJE |
| Gume | EVA GUME |
| Daljinski upravljalec | DA |
| Varnostni pas | DA |
| Poreklo blaga | KITAJSKA |
Otroški avto Mercedes SL65 (LAK moder)
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Otroški avto SL65 (LAK moder)
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Razprodano
-
329.00€
- Brez DDV: 269.67€
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600
Oznake: Mercedes SL65






