Otroški Monster Truck Mercedes MT950 - TOP IZBIRA!
LAKIRANA ČRNA, RDEČA ALI RUMENA BARVA = ATRAKTIVEN IZGLED
| Mercedes Monster Truck (LAK BARVA) | |
| Barva | LAK črna, rdeča ali rumena |
| Akumulator | 2 x 12V7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 122 cm x 104 cm x 74 cm |
| Teža | 36 kg |
| Maksimalna obremenitev | 35 kg |
| Maksimalna hitrost | 8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... Bluetooth, MP4 LCD ekran |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | EVA gume, primerne za vse terene (asfalt, trava, pesek) |
| Daljinski upravljalec | da, 2,4 3 hitrosti na daljincu |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
+ LCD ekran
+ Bluetooth,...
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila. Potreben čas: cca 30 min.
RAZPRODAN v LAK barvi.
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rdeča ali rumena barva, LAKIRANA BARVA: črna |
| Akumulator | 2 x 12V7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 122 cm x 104 cm x 74 cm |
| Teža | 36 kg |
| Maksimalna obremenitev | 35 kg |
| Maksimalna hitrost | 8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, MP4 LCE ekran, ... BLUETOOTH, USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Mercedes Monster Truck (LAK črn, rdeč ali rumen)
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Mercedes Monster Truck (LAK barva)
- Nagradne točke: 5
- Razpoložljivost: Razprodano
-
609.00€
- Brez DDV: 499.18€
- Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 609.00€
Razpoložljive možnosti
Podobni izdelki
Mercedes Monster Truck (bel, roza ali rdeč)
Otroški avto na akumulator Mercedes Monster Truck. + LCD ekran + Bluetooth,... Barva:..
579.00€ Brez DDV: 474.59€
Oznake: Mercedes Monster Truck






























