Audi E-Tron GT - QLS-6888 4x4, EVA gume (bel, moder, črn, rdeč)
+ FM radio
+ Bluetooth
Motor: 4 x 45W
Akumulator: 12V7Ah
Mere: 103 cm x 51 cm x 41 cm
Teža: 12 kg
Maksimalna obremenitev: 25 kg
Maksimalna hitrost: 6 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti na daljincu
Odpiranje vrat: DA
Luči: da (spredaj in zadaj)
BARVA: bela, modra ali črna
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... BLUETOOTH, FM radio
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
Starost: 3+
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | črna, modra, bela |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 103 cm x 51 cm x 41 cm |
| Teža | 12 kg |
| Maksimalna obremenitev | 25 kg |
| Maksimalna hitrost | 3 - 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, BLUETOOTH, ... FM radio, USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Audi E-Tron GT QLS-6888 4x4, EVA (bel, moder, črn)
- Proizvajalec: Audi
- Šifra: Audi E-Tron GT QLS-6888
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
229.00€
- Brez DDV: 187.71€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.




























