Otroška Formula 400W + funkcija DRIFT.
| Otroška FORMULA 400W na akumulator | |
| Barva | modra ali rdeča |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Motor | 2x 24V 200W (močna motorja) |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 133 cm x 75 cm x 52 cm |
| Teža | 25 kg |
| Maksimalna obremenitev | 60 |
| Maksimalna hitrost | 9 - 12 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | ne |
| Audio | melodije |
| Sedeži | Plastičen sedež |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | ne |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
CE certifikat
Starost: 3+
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | modra ali rdeča |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Motor | 2 x 24V 200W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 133 cm x 75 cm x 52 cm |
| Teža | 25 kg |
| Maksimalna obremenitev | 60 |
| Maksimalna hitrost | 9 - 12 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | ne |
| Audio | melodije |
| Sedeži | Plastičen sedež |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | NE |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Otroška formula na akumulator 24V
- Proizvajalec: Ostale znamke
- Šifra: Otroška formula na akumulator A035
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: Razprodano
-
369.00€
- Brez DDV: 302.46€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: Otroška formula na akumulator

















