Oranžen avto na akumulator BMW I8.
Motor: 2 x 45W
Akumulator: 12V4,5Ah
Mere: 115 cm x 73 cm x 46 cm
Teža: 14,5 kg
Maksimalna obremenitev: 30 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 6 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: luči, osvetljena armaturna plošča
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
RAZPRODAN v oranžni barvi.
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | oranžna |
| Akumulator | 5Ah, 12V4 |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 115cm x 73cm x 46cm |
| Teža | 5 kg, 14 |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3 - 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ..., USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
BMW i8 (oranžen)
- Proizvajalec: BMW
- Šifra: BMW i8 (oranžen)
- Nagradne točke: 2
- Razpoložljivost: Razprodano
-
269.00€
- Brez DDV: 220.49€
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Podobni izdelki
BMW i8 (bel) JE1001
Otroški avto na akumulator BMW I8 bel (JE1001) 12V. Motor: 2 x 45W Akumulat..
249.00€ 269.00€ Brez DDV: 204.10€
BMW i8 (moder) JE1001
avto na akumulator BMW I8 moder Motor: 2 x 45W Akumulator: 12V4,5Ah&nb..
269.00€ Brez DDV: 220.49€
Otroški avto bmw i4; 4x4; 12V (bel, črn, moder, rdeč, zlat)
Otroški avto na akumulator BMW I4; 4x4; 12V 7Ah. Barva: modra, rdeča, zlata, bela, č..
239.00€ 259.00€ Brez DDV: 195.90€
Oznake: BMW i8












