Rdeč otroški avto Mercedes S63 AMG.
Motor: 2 x 45 W
Akumulator: 12V7Ah
Mere: 120 cm x 69 cm x 50 cm
Teža: 22 kg
Maksimalna obremenitev: 30 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 6 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: NE
Luči: da, osvetljena armaturna plošča
Audio: MP3 AUX, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
Starost: 3+
CE certifikat
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
RAZPRODAN v RDEČI barvi.
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rdeča |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 120 cm x 69 cm x 50 cm |
| Teža | 22 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3 - 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ..., USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | usnjeni sedeži |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Mercedes S63 (rdeč)
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Mercedes S63 (rdeč)
- Nagradne točke: 2
- Razpoložljivost: Razprodano
-
249.00€
- Brez DDV: 204.10€
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Podobni izdelki
Mercedes S63 (LAK črn)
LAK črn otroški avto Mercedes S63 AMG.Motor: 2 x 45 WAkumulator: 12V7AhMere: 120..
309.00€ Brez DDV: 253.28€







