Otroški traktor na akumulator BDM0925
+ prikolica
FM RADIO, MP3,...
BARVA: zelena ali rdeča
Akumulator: 12V7Ah
Motor: 2 x 45W
Mere: 155 cm x 65,5 cm x 62 cm
Teža: 17 kg
Maksimalna obremenitev: 28 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 6 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: ne
Luči: da
Audio: MP3, USB, FM RADIO...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
otroški traktor BDM0925 na akumulator
| Avto na akumulator | |
| Barva | zelena ali rdeča |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 5 cm x 62 cm, 155 cm x 65 |
| Teža | 17 kg |
| Maksimalna obremenitev | 28 kg |
| Maksimalna hitrost | 3 - 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ... FM radio, USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | usnjeni sedeži |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
otroški traktor na akumulator BDM0925 (zelen ali rdeč) EVA gume
- Proizvajalec: Traktor
- Šifra: BDM0925
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 319.00€
-
299.00€
- Brez DDV: 245.08€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Podobni izdelki
otroški traktor na akumulator BDM0926 (zelen, rdeč ali črn)
FM RADIO, MP3,... Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri. Akumulator..
269.00€ Brez DDV: 220.49€















