Otroški TRAKTOR BAGER na akumulator 12V.
+ plug
+ prikolica
Naši najmlajši ga obožujejo.
| Barva | rumena |
| Akumulator | 12V 4.5Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 146 cm x 58 cm x 59 cm |
| Teža | 14 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3,5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | NE |
| Luči | da (spredaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, BLUETOOTH |
| Sedeži | plastični |
| Gume | plastične z gumijastim robom |
| Daljinski upravljalec | da, 2,4 |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
CE certifikat
Starost: 3+
NA ZALOGI
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rumena |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V 4.5Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 146 cm x 58 cm x 59 cm |
| Teža | 14 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h, 3 |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da (spredaj) |
| Audio | MP3, BLUETOOTH, USB, MicroSD |
| Sedeži | plastični |
| Gume | plastične z gumijastim robom |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški traktor bager S617
- Proizvajalec: Traktor
- Šifra: Otroški traktor S617
- Nagradne točke: 2
- Razpoložljivost: Na zalogi
-
229.00€
- Brez DDV: 187.71€
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: Otroški traktor bager








