FM radio, Bluetooth, MP3,...
Nosilnost do 30 kg.
Otroški štirikolesnik na akumulator QLS-3288 4x4 | |
| Barva | belo-črna, črna, rdeča, zelena, roza, rumena |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 103 cm x 65 cm x 73 cm |
| Teža | 19 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, BLUETOOTH, FM RADIO |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | EVA gume, primerne za vse terene (asfalt, trava, pesek) |
| Daljinski upravljalec | ne |
| Varnostni pas | ne |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
CE certifikat
Starost: 3+
Otroški štirikolesnik na akumulator QLS-3288 je zahvaljujoč ŠTIRIM motorjem (4x45W) in močnemu akumulatorju (12V10Ah) zmogljiv in primerno hiter za otroke, saj dosega hitrosti do 6 km/h.
Če je vaš otrok »dirkaški« navdušenec že od rojstva, je štirikolesnik QLS-3288 prava izbira.
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje otroškega štirikolesnika je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
NA ZALOGI v RUMENI barvi.
Dostava ostalih: 3 - 7 delovnih dni
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | roza, zelena, rumena, belo-črna |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 103 cm x 65 cm x 73 cm |
| Teža | 19 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da |
| Audio | MicroSD, FM RADIO, BLUETOOTH, USB, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | NE |
| Varnostni pas | ne |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Otroški štirikolesnik na akumulator 12V; 4x4
- Proizvajalec: Štirikolesnik
- Šifra: Otroški štirikolesnik QLS-3288 4x4
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: Na zalogi
-
329.00€
- Brez DDV: 269.67€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Podobni izdelki
Otroški Quad štirikolesnik 24V (rdeč, bel, črn, zelen)
Otroški Quad štirikolesnik s 24V akumulatorjem! Otroci ga obožujejo! Primeren za vse terene.FM radio..
329.00€ 369.00€ Brez DDV: 269.67€
Otroški štirikolesnik GTS1199 na akumulator 12V10Ah (moder, rdeč, roza, črn, zelen)
Otroški štirikolesnik GTS1199 na akumulator 12V10Ah.+ EVA gume.Nosilnost do 30 kg.BARVA:&n..
249.00€ Brez DDV: 204.10€
Otroški Quad štirikolesnik BDM0906 (rdeč, bel, črn, zelen) NAPIHLJIVE gume
Otroški Quad štirikolesnik BDM0906 na akumulator 12V! Primeren za vse terene.NAPIHLJIVE gume, USB, M..
279.00€ Brez DDV: 228.69€
Otroški štirikolesnik S615 24V; 4x4; 320W (moder, rdeč, roza, rumen, zelen)
Otroški Quad štirikolesnik s 24V 7Ah akumulatorjem! Otroci ga obožujejo! Primeren za vse terene.Blue..
289.00€ Brez DDV: 236.89€
Otroški štirikolesnik XH116 (moder, rdeč, roza, rumen, bel)
Otroški štirikolesnik GTS1199 na akumulator 6V.Nosilnost do 20 kg.Motor: 35W Aku..
89.00€ Brez DDV: 72.95€
Oznake: Otroški štirikolesnik






























