Otroški JEEP na akumulator WXE-1688 4x4 + daljinsko vodenje | |
| Barva | bela, črna, rdeča ali roza |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 140 cm x 85 cm x 86 cm |
| Teža | 31 kg |
| Maksimalna obremenitev | 40 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | EVA gume, primerne za vse terene (asfalt, trava, pesek) |
| Daljinski upravljalec | da, 2,4 3 hitrosti na daljincu |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
CE certifikat
Starost: 3+
Če je vaš otrok »dirkaški« navdušenec že od rojstva, je jeep WXE-1688 prava izbira.
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 140 cm x 85 cm x 86 cm |
| Teža | 31 kg |
| Maksimalna obremenitev | 31 kg |
| Maksimalna hitrost | 40 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ..., USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški jeep WXE-1688 4x4 (bel, črn, rdeč ali pink)
- Proizvajalec: Jeep
- Šifra: Otroški jeep WXE-1688 4x4
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 369.00€
-
359.00€
- Brez DDV: 294.26€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600
Oznake: otroški jeep



















