Barva: na voljo samo še v BEŽ barvi.
NOSILNOST: 60 kg
Trije sedeži + pasovi
+ Bluetooth
Motor: 4 x 45W
Akumulator: 12V14Ah
Mere: 163 cm x 81 cm x 82 cm
Teža: 37 kg
Maksimalna obremenitev: 60 kg
Maksimalna hitrost: 5 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: da,
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... BLUETOOTH
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila. Potreben čas za sestavljanje: cca 30 min.
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
JEEP WILLYS
| Avto na akumulator | |
| Barva | bež |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V14Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 163 cm x 81 cm x 82 cm |
| Teža | 37 kg |
| Maksimalna obremenitev | 60 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ... BLUETOOTH, USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški JEEP JH101 4x4 12V14Ah (bež)
- Proizvajalec: Jeep
- Šifra: Otroški JEEP JH101 4x4 12V14Ah
- Nagradne točke: 5
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 469.00€
-
449.00€
- Brez DDV: 368.03€
Razpoložljive možnosti
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Podobni izdelki
Otroški JEEP JH103 4x4 12V7Ah (roza, bež, zelen ali črn)
Barva: roza, črna ali bežNOSILNOST: 30 kg+ BluetoothMotor: 4 x 45W Akumulator:&n..
249.00€ Brez DDV: 204.10€
Oznake: JEEP JH101










