Hiter otroški dirkalnik, ki ima končno hitrost 18 km/h in nosilnost do 70 kg. (SX1968)
MOTOR: 2 x 100W
Max hitrost: 18 km/h
BARVA: MODRA, RDEČA ali BELA
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Akumulator: 2 x 12V7Ah
Motor: 2 x 100W
Mere: 110 cm x 77 cm x 54 cm
Teža: 21 kg
Maksimalna obremenitev: 70 kg
Maksimalna hitrost: 15 - 18 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: naprej / nazaj / funkcija drift
Sedeži: plastični
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: NE
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | modra ali rdeča |
| Akumulator | 2 x 12V7Ah |
| Motor | 2 x 100W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 110 cm x 77 cm x 54 cm |
| Teža | 21 kg |
| Maksimalna obremenitev | 70 |
| Maksimalna hitrost | 18 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | ne |
| Audio | melodije |
| Sedeži | Plastičen sedež |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | NE |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Otroški GOKART na akumulator SX1968 (moder, rdeč, bel)
- Proizvajalec: Ostale znamke
- Šifra: Otroški GOKART na akumulator SX1968
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 309.00€
-
279.00€
- Brez DDV: 228.69€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Oznake: Otroški GOKART na akumulator



















