Velik in zmogljiv otroški Buggy SX1928 - TOP izbira!
Primeren za dva otroka. Nosilnost do 60 kg.
Motor: 4 x 200W
Akumulator: 2 x 12V 14Ah
BARVA: BELA, RDEČA, ČRNA
Mere: 146 cm x 98 cm x 76 cm
Teža: 35 kg
Maksimalna obremenitev: 60 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 9 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: da
Audio: MP3 AUX, USB, SD,...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične EVA gume
Daljinski upravljalec: da
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | roza, bela, črna, rdeča |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 2 x 12V 7Ah |
| Motor | 4 x 200W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 146 cm x 98 cm x 76 cm |
Otroški Buggy XXL na akumulator SX1928
- Proizvajalec: Buggy
- Šifra: Otroški Buggy XXL - SX1928
- Nagradne točke: 6
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 549.00€
-
519.00€
- Brez DDV: 425.41€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Oznake: Buggy SX1928











