Otroški Buggy Spider na akumulator S2588.
Primeren za dva otroka.
Nosilnost do 60 kg.
Motor: 4 x 45W
Akumulator: 2 x 12V7Ah
Mere: 136 cm x 93 cm x 104 cm
Teža: 27 kg
Maksimalna obremenitev: 60 kg
Maksimalna hitrost: 5 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: da
Luči: da
Audio: MP3 AUX, USB, SD,... BLUETOOTH
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične EVA gume
Daljinski upravljalec: da
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rdeča ali bela barva |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 2 x 12V7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 136 cm x 93 cm x 104 cm |
| Maksimalna obremenitev | 60 kg |
Otroški Buggy Spider 4x4 (moder, roza, vojaški) S2588
- Proizvajalec: Buggy
- Šifra: Otroški Buggy Spider S2588
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
399.00€
- Brez DDV: 327.05€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600
Oznake: S2588





























