Motor 4 x 200W = 800W!
Akumulator: 24V 14Ah
Primeren za dva otroka. Nosilnost do 60 kg.
Motor: 4 x 200W
Akumulator: 24V 14Ah
Mere : 135 cm x 95 cm x 80 cm
Teža: 39 kg
Maksimalna obremenitev: 60 kg
Maksimalna hitrost: 6 - 9 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: da
Audio: MP3 AUX, USB, SD, Bluetooth
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične EVA gume
Daljinski upravljalec: da
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
Otroški Buggy na akumulator A032
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela / rdeča / roza / zelena / zlata |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 24V 7Ah |
| Motor | 2 x 200W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 135 cm x 95 cm x 80 cm |
| Teža | 39 kg |
| Maksimalna obremenitev | 60 kg |
| Maksimalna hitrost | 6-9 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MicroSD, ... BLUETOOTH, melodije in hupa na volanu, USB, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | odlične EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški Buggy 800W na akumulator 24V 14Ah
- Proizvajalec: Buggy
- Šifra: Buggy A032 (24V 14Ah; 800W)
- Nagradne točke: 5
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 529.00€
-
469.00€
- Brez DDV: 384.43€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Podobni izdelki
Otroški Buggy na akumulator STRONG A032 - TOP izbira (24V14Ah) bel, rdeč, zelen
Zelo zmogljiv otroški Buggy Can-Am 24V! Nosilnost 100 kg. Brezkrtačni motor 180W. Akumulat..
799.00€ Brez DDV: 654.92€
Oznake: Buggy A032






























