ZELO ZMOGLJIV OTROŠKI BUGGY CAN-AM NA AKUMULATOR 24V.
Motor: 4 x 200W = 800W!
Akumulator: 2 x 24V7Ah
| Otroški Buggy 800W 2x24v DK-CA001 | |
| Barva | ZELENA, MODRA, RDEČA, ORANŽNA ali RS |
| Akumulator | 2 x 24V7Ah |
| Motor | 4 x 200W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 145 cm x 84 cm x 79 cm |
| Teža | 36 kg |
| Maksimalna obremenitev | 50 kg |
| Maksimalna hitrost | 8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Odpiranje vrat | DA |
| Luči | DA, spredaj in zadaj |
| Audio | USB, SD kartica, MP3 AUX, BLUETOOTH, FM RADIO,... |
| Sedeži | Usnjeni |
| Gume | EVA gume |
Varnostni pas Daljinski upravljalec | DA DA, 2,4G |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | cca 30 min |
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | ORANŽNA ali RS, rdeča, modra, zelena |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 2 x 24V7Ah |
| Motor | 4 x 200W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 145 cm x 84 cm x 79 cm |
| Teža | 36 |
| Maksimalna obremenitev | 50 |
| Maksimalna hitrost | 8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | spredaj in zadaj, da |
| Audio | ..., FM RADIO, BLUETOOTH, MP3 AUX, SD kartica, USB |
| Sedeži | Usnjeni |
| Gume | EVA gume |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | cca 30 min |
Otroški Buggy 2x24V DK-CA001 800W (rdeč, oranžen, zelen, moder, RS)
- Proizvajalec: Buggy
- Šifra: Otroški buggy DK-CA001 800W
- Nagradne točke: 5
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
509.00€
- Brez DDV: 417.21€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: Otroški buggy DK-CA001 800W


































