Otroški Mercedes Axor XMX622 - TOP izbira. AKCIJA!
| Otroški Mercedes Axor XMX622 na akumulator | |
| Barva | zelena ali modra |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 109 cm x 72 cm x 67 cm |
| Teža | 23 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3-8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | odlične EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | rumena, rdeča |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 109 cm x 72 cm x 67 cm |
| Teža | 23 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 |
| Maksimalna hitrost | 3-8 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da |
| Audio | MP3, ..., melodije in hupa na volanu, USB, MicroSD |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | odlične EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Otroški Mercedes XMX622 na akumulator 12V10Ah
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Mercedes Axor XMX622
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
399.00€
- Brez DDV: 327.05€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Podobni izdelki
Otroški Mercedes XMX622B s prikolico (moder, rdeč, rumen, zelen) + LCD ekran
Otroški Mercedes Axor XMX622B + prikolica + LCD ekran + Bluetooth. Otroški Mercedes Axor XMX622..
489.00€ Brez DDV: 400.82€












