Otroški avto na akumulator Audi R8 Spyder.
BARVA: rumena, rdeča, roza, modra, bela ali črna.
Motor: 2 x 45W
Akumulator: 2 x 6V4,5Ah
Mere: 100 cm x 59 cm x 45 cm
Teža: 12 kg
Maksimalna obremenitev: 30 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 5 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: DA
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
Dostava: 3 - 7 delovnih dni.
Razprodan v roza, beli, črni, modri in rdeči barvi.
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela, roza, črna, rumena |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 5Ah, 2 x 6V4 |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 100 cm x 59 cm x 45 cm |
| Teža | 12 kg |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 3 - 5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | MicroSD, ..., melodije in hupa na volanu, USB, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 min |
Audi R8 Spyder (rumen, roza, črn, bel)
- Proizvajalec: Audi
- Šifra: Audi R8 Spyder
- Nagradne točke: 2
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
198.00€
- Brez DDV: 162.30€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Oznake: Audi R8 Spyder

























