Otroški avto na akumulator Audi Q8.
Barva: (lak) oranžna
| Audi Q8 | |
| Barva | oranžna ali rdeča |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 108 cm x 66 cm x 55 cm |
| Teža | 14 |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 3-5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu |
| Čas polnjenja | cca 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da, spredaj in zadaj |
| Audio | MP3 AUX, USB, SD kartica |
| Sedeži | usnjeni |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | cca 30min |
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Razprodan v rdeči barvi, na voljo samo še v LAK oranžni barvi.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | oranžna ali rdeča |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 5Ah, 12V4 |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 108 cm x 66 cm x 55 cm |
| Teža | 14 |
| Maksimalna obremenitev | 30 kg |
| Maksimalna hitrost | 3-5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu |
| Čas polnjenja | cca 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | spredaj in zadaj, da |
| Audio | SD kartica, USB, MP3 AUX |
| Sedeži | Usnjeni |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | cca 30min |
Avto na akumulator Audi Q8 (oranžen ali rdeč)
- Proizvajalec: Audi
- Šifra: Audi Q8 (oranžen ali rdeč)
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
299.00€
- Brez DDV: 245.08€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600
Oznake: Audi Q8













