Otroški avto na akumulator Audi RS Q8 Sport.
AUDI RS Q8 Sport | |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 101 cm x 62 cm x 51 cm |
| Teža | 13,5 kg |
| Maksimalna obremenitev | 25 |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | cca 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da (spredaj + zadaj) |
| Audio | USB, MP3 AUX, BLUETOOTH |
| Sedeži | usnjeni |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 - 30 min |
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | roza, rdeč, zelen, črn, bel |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Motor | 2 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 101 cm x 62 cm x 51 cm |
| Teža | 5 kg, 13 |
| Maksimalna obremenitev | 25 |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
| Čas polnjenja | cca 8h |
| Odpiranje vrat | ne |
| Luči | da (spredaj + zadaj) |
| Audio | BLUETOOTH, MP3 AUX, USB |
| Sedeži | Usnjeni |
| Gume | EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 20 - 30 min |
Otroški avto Audi RS Sport (bel, črn, zelen, rdeč, roza)
- Proizvajalec: Audi
- Šifra: Audi RS Q8 Sport
- Nagradne točke: 3
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
259.00€
- Brez DDV: 212.30€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: Audi RS Q8 Sport





















