Jeep Wrangler Rubicon 12V, EVA gume; 4x4
Motor: 4 x 45W
Akumulator: 12V 10Ah
Mere: 124 cm x 71 cm x 74 cm
Teža: 18 kg
Maksimalna obremenitev: 35 kg
Maksimalna hitrost: 5 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti na daljincu
Odpiranje vrat: DA
Luči: da
BARVA: rdeča, roza, črna, bela, oranžna, zelena
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
DK-JWR555 Jeep Wrangler Rubicon
| Avto na akumulator | |
| Barva | zelena, oranžna, bela, rdeča, črna |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 12V 10Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | |
| Teža | 19 kg |
| Maksimalna obremenitev | 35 kg |
| Maksimalna hitrost | 5 km/h |
Jeep Wrangler Rubicon 12V, EVA gume DK-JWR555
- Proizvajalec: Jeep
- Šifra: Wrangler Rubicon DK-JWR555
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
299.00€
- Brez DDV: 245.08€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
Potrebujete pomoč ali nasvet?
051 804 600
051 804 600
Oznake: Jeep Wrangler Rubicon
