Otroški avto na akumulator 12V10Ah - Mercedes 540K.
Nosilnost do 100 kg!
Motor: 4 x 45 W
Akumulator: 12V10Ah
Mere: 138 cm x 59 cm x 57 cm
Teža: 21,6 kg
Maksimalna obremenitev: 100 kg
Maksimalna hitrost: 5 - 7 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: da, osvetljena armaturna plošča
Audio: MP3 AUX, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... BLUETOOTH
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila.
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | BELA ali ČRNA |
| Akumulator | 12V10Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 138 cm x 59 cm x 57 cm |
| Teža | 22 kg |
| Maksimalna obremenitev | 100 kg |
| Maksimalna hitrost | 7 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ... BLUETOOTH, USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | usnjeni sedeži |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Mercedes 540K (bel, črn, rdeč) Nosilnost: 100 kg!
- Proizvajalec: Mercedes
- Šifra: Mercedes 540K
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
349.00€
- Brez DDV: 286.07€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600
Oznake: Mercedes 540K





















