Otroški Audi Q5 Quattro na akumulator.
Dvosed!
Motor: 4 x 45W
Akumulator: 2x12V7Ah
Mere: 145 cm x 93 cm x 66 cm
Teža: 33 kg
Maksimalna obremenitev: 40 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 5 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: LED luči, osvetljena armaturna plošča
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,...
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
CE certifikat
Starost: 3+
ODLIČEN OTROŠKI AVTO NA AKUMULATOR + daljinsko vodenje!
Za vse navdušence Audija smo izbrali model Audi Q5 z dvojnim sediščem, primernim za dva otroka! Tako kot original ima tudi otroški Audi Q5 večino dizajnerskih podrobnosti.
Otroški avto na akumulator Audi Q5 je zahvaljujoč ŠTIRIM motorjem (4x45W) in dvema baterijama (2x12V7Ah) zmogljiv in primerno hiter za otroke, saj dosega hitrosti do 5 km/h.
Avto je zelo udoben in varen. Ima dvojno sedišče iz eko usnja in varnostni pas. Audi Q5 je opremljen z volanom s hupo, LED osvetljeno armaturno ploščo in imitacijo merilca hitrosti. Avto lahko predvaja tudi pester izbor glasbe.
Če je vaš otrok »dirkaški« navdušenec že od rojstva, je bel Audi Q5 prava izbira. Po navodilih uporabe licenciranega vozila Audi Q5 ga lahko uporabljajo otroci starejši od treh let. Do takrat pa ga lahko vozite z daljinskim upravljalcem.
Paket vsebuje vso potrebno opremo za užitek v vožnji in igri.
Sestavljanje avtomobila je enostavno. Priložena so slikovna navodila. Poleg tega si lahko na naši spletni strani ogledate tudi video navodila celotnega postopka sestavljanja avtomobila.
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Na voljo samo še BELI barvi
Otroška vozila so čudovita igrača, ki otrokom prinese veliko veselja.
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
avto na akumulator Audi Q5 dvosed 4x4
| Avto na akumulator | |
| Barva | bela |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 2 x 12V7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 145 cm x 93 cm x 66 cm |
| Teža | 33 kg |
| Maksimalna obremenitev | 40 |
| Maksimalna hitrost | 3 - 5 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | melodije in hupa na volanu, ..., USB, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Audi Q5 Quattro (dvosed, bel, moder, rdeč. črn)
- Proizvajalec: Audi
- Šifra: Audi Q5 Quattro (dvosed, bel)
- Nagradne točke: 4
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
- 459.00€
-
439.00€
- Brez DDV: 359.84€
Razpoložljive možnosti
| ▶ | Hitra dostava EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi Ostala vozila: do 7 dni. |
| ▶ | Brezplačna dostava Za vsa naročila nad 100 EUR. |
| ▶ | Garancija 1 leto na vozilo (6m na akumulator). |
| ▶ | Rezervni deli Večina delov dobavljivih v 7 dneh. |
| ▶ | Varno plačilo Po povzetju, predračun ali QR koda. |
051 804 600

















