Atraktiven Buggy S618 4x4 z zelo zmogljivim akumulatorjem 24V 7Ah.
+ Bluetooth, FM radio, EVA gume, ...
| Otroški buggy S618 na akumulator 24V | |
| Barva | roza, rdeča, zelena, siva |
| Akumulator | 24V 7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 141 cm x 94 cm x 82 cm |
| Teža | 32 kg |
| Maksimalna obremenitev | 59 kg |
| Maksimalna hitrost | 7 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj) |
| Audio | MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... Bluetooth, FM radio |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume 🛞 | odlične EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
CE certifikat
Starost: 3+
DOSTAVA: 3 - 7 delovnih dni
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | zelen ali siv, rdeč, roza |
| Proizvajalec in uvoznik | F.H. LEAN Zawiercie Poljska |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 141 cm x 94 cm x 82 cm |
| Teža | 32 kg |
| Maksimalna obremenitev | 59 kg |
| Maksimalna hitrost | 7 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj) |
| Audio | MP3, FM RADIO, ... BLUETOOTH, melodije in hupa na volanu, USB, MicroSD |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | odlične EVA gume |
| Daljinski upravljalec | da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
4x4 Buggy S618 na akumulator 24V7Ah (roza, rdeč, zelen ali siv)
- Proizvajalec: Buggy
- Šifra: 4x4 Buggy S618 24V
- Nagradne točke: 5
- Razpoložljivost: 3 - 7 delovnih dni
-
454.00€
- Brez DDV: 372.13€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.

















