Avto na akumulator TOYOTA HILUX + daljinsko vodenje + BLUETOOTH..
Nosilnost do 35 kg.
Motor: 4 x 45W
Akumulator: 12V 14Ah
Mere: 133 cm x 85 cm x 69 cm
Teža: 26 kg
Maksimalna obremenitev: 35 kg
Maksimalna hitrost: 3 - 8 km/h
Zavore: Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu.
Čas polnjenja: 8h
Menjalnik: 3 hitrosti
Odpiranje vrat: DA
Luči: da, spredaj in zadaj
Audio: MP3, MicroSD, USB, melodije in hupa na volanu,... BLUETOOTH, FM radio, MP3
Sedeži: Mehko USNJE
Gume: odlične gume EVA
Daljinski upravljalec: 2.4G, 3 hitrosti
Varnostni pas: Udoben varnostni pas
Starost: 3+
RAZPRODAN
Potrebujete pomoč pri izbiri ali nasvet?
info@otroska-vozila.si
051 804 600
| Avto na akumulator | |
| Barva | roza, črn, bel |
| Akumulator | 12V14Ah |
| Motor | 4 x 45W |
| Mere (dolžina X širina X višina) | 133 cm x 85 cm x 69 cm |
| Teža | 26 kg |
| Maksimalna obremenitev | 35 kg |
| Maksimalna hitrost | 6 km/h |
| Zavore | Samodejno zaviranje ob sprostitvi pedala za pogon. Zasilna zavora tudi na daljinskem upravljalcu. |
| Čas polnjenja | 8h |
| Odpiranje vrat | da |
| Luči | da (spredaj in zadaj) |
| Audio | USB, ..., melodije in hupa na volanu, MicroSD, MP3 |
| Sedeži | mehko usnje |
| Gume | pesek), trava, primerne za vse terene (asfalt, EVA gume |
| Daljinski upravljalec | 4 3 hitrosti na daljincu, 2, da |
| Varnostni pas | da |
| Poreklo blaga | Kitajska |
| Potreben čas za sestavljanje | 30 min |
Toyota Hilux 4X4, 12V14Ah (bel, črn ali roza)
- Proizvajalec: Toyota
- Šifra: Toyota Hilux S 12V14Ah DK-HL860
- Nagradne točke: 5
- Razpoložljivost: Razprodano
-
479.00€
- Brez DDV: 392.62€
Razpoložljive možnosti
Zakaj izbrati nas?
▶ Hitra dostava
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
EKSPRESNO 1-2 dni za vozila na zalogi.
▶ Brezplačna dostava
Za vsa naročila nad 100 EUR.
Za vsa naročila nad 100 EUR.
▶ 1-letna Garancija
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
1 leto na vozilo (6m na akumulator). Brez skrbi!
▶ Rezervni deli zagotovljeni
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Večina delov dobavljivih v 7 dneh.
Oznake: Toyota Hilux



















